Jugoslovenka.pl

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jugoslov/public_html/images/Artykuly/Pokoje/GORAN/GORAN2/Bungalow4.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Artykuly/Pokoje/GORAN/GORAN2/Bungalow4

Apartamenty Goran II

Wybrzeze_Czarnogory_3D_mala_plaza

 

Domki wolnostojące 4 osobowe:

Domek letniskowy, dwupokojowy o powierzchni 65m2, położony nad samym morzem między drzewkami oliwnymi. Sypialnia z jednym łożem małżeńskim. Salon wraz z rozkładaną dwuosobową sofą. Kuchnia wyposażona w lodówkę kuchenkę oraz stół kuchenny. Łazienka z prysznicem. Domek wyposażony jest w klimatyzację, TV z satelitą oraz posiada ogromny niespełna 30m2 taras. (Drugi domek z tarasem 10m2). Domek letniskowy jest przewidziany dla 4 osób.

2x Domek wolostojący 4 osobowy 160€,

{gallery}Artykuly/Pokoje/GORAN/GORAN2/Bungalow4{/gallery}

Domki wolnostojące 5 osobowe:

Domek letniskowy, trzypokojowy o powierzchni 80m2, położone nad samym morzem między drzewkami oliwnymi. Jedna sypialnia z jednym łożem małżeńskim, druga z dwoma osobnymi łóżkami. W salonie istnieje możliwość ustawienia dodatkowego łóżka. Kuchnia wyposażona w lodówkę kuchenkę oraz stół kuchenny. Łazienka z prysznicem. Domek wyposażony jest w klimatyzację, TV z satelitą oraz posiada taras o powierzchni 15m2. Domek letniskowy jest przewidziany dla 5 osób.

2x Domek wolostojący 5 osobowy 200€,

 

Cena:

Ceny podane są powyżej. Wszystkie ceny podane są za apartament, nie za osobę. W cenie wliczone jest śniadanie. Możliwość negocjacji ceny poza sezonem.